Wczytuję dane...
O nas

Witajcie Wielbiciele Natury :)

Niektórzy z Was pewnie już wiedzą, że nasz malutki sklep stacjonarny znajdujący się od niedawna w Radomiu mieści w sobie mnóstwo wspaniałej energii i cudownych w pełni bezpiecznych kosmetyków, suplementów, ziół, artykułów spożywczych i środków czystości. Dolina Rumianku powstała z wielkiej pasji i zamiłowania do naturalnych produktów, ale tych naprawdę NATURALNYCH. Nie tych, składających się w 92% z naturalnych składników, a reszta to chemiczne dodatki, które w tej chwili są u nas jeszcze "dopuszczalne" w niewielkiej ilości, ale niektóre kraje już te składniki wycofały, uważając za potencjalnie niebezpieczne.

Dolina Rumianku powstała także z potrzeby (bo czyż nie "potrzeba jest matką wynalazków"?). Będąc na zdrowotnym rozdrożu, poszukując rozwiązań dla siebie samych, kiedy wszyscy wokół rozkładali ręce, postanowiliśmy wziąć sprawy we własne. Lata czytania, szukania, dowiadywania się okazały się na tyle efektywne, że nie tylko udało się nam postawić samych siebie na nogi, ale także zrodziły myśl o tworzeniu tego, co naprawdę się kocha. Zamienić potrzebę, która przerodziła się w pasję w pracę. Z kolei przecież praca, będąca pasją, przestaje być "pracą". Ktoś, kiedyś powiedział: "wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia".  Myślę, że to bardzo ważne słowa i bardzo trudna, ale trafna decyzja. Syn w momencie, kiedy wahałam się jeszcze czy podjąć tzw. "pewny" etat, w godz. "od-do", a założyć sklepik, w który będę zobligowana wkładać mnóstwo czasu i energii, powiedział bez zastanowienia: "Mamo, rób to, co kochasz i spełniaj marzenia".  Będąc w tym miejscu, jestem mu bardzo wdzięczna, pokierowałam się "dziecięcą naiwnością" - było warto :)

Teraz, kiedy Dolina rozkwita coraz intensywniej, a osoby, które lubią naszą stronę na Facebook-u często pytają o możliwość wysyłki produktów, postanowiliśmy poszerzyć działalność, aby umożliwić poznanie naszej oferty większemu gronu odbiorców. We wszystko, co tutaj tworzymy wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania. Dolina Rumianku rozwija się bardzo szybko, jednak my nie osiadamy na laurach. Wciąż wnikliwie analizując bogatą już w tej chwili ofertę "naturalnych" produktów, wybieramy te najlepsze. Wszystkie selekcjonujemy nie tylko pod względem składów, ale tak jak suplementy- także pod względem przyswajalności, biodostępności. Staramy się, aby to co przekazujemy w Wasze ręce było naprawdę tym, czego poszukujecie. Każdy jest inny, nie ma dwóch identycznych potrzeb, dlatego w przypadku pytań- z przyjemnością udzielimy jak najbardziej wyczerpujących odpowiedzi. Jesteśmy tylko ludźmi- nie wiemy wszystkiego! Na szczęście producenci, z którymi współpracujemy, to wspaniali Ludzie- chętnie podpowiadają, jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości.

To, co w tej chwili widzicie na stronie internetowej, to ciężka kilkumiesięczna praca, ale samodzielna! To nasz kolejny powód do zadowolenia :) Pewnie nie jest idealnie, ale jest satysfakcjonująco ;) Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Gdybyście zauważali jakieś błędy- dawajcie znać- ostatecznie nie jestem informatykiem ;) Nie cała oferta sklepu stacjonarnego pojawiła się jeszcze tutaj, jednak z dnia na dzień mam nadzieję wstawiać produkty sukcesywnie. Jeśli potrzebujecie czegoś konkretnego, a nie widzicie tego w ofercie- przy okazji robienia zakupów pytajcie śmiało- mamy mnóstwo ziółek, przypraw, suplementów poza tym, co mieści się na stronie- może akurat będziemy mieli tu na miejscu to, czego szukacie, jeśli nie- może uda nam się szybciutko zorganizować :) Przy produktach awaryjnie zamieszczony jest termin wysyłki do 7 dni roboczych- nie oznacza to jednak, że każde zamówienie realizujemy w tym tempie. Zabezpieczamy się- to nasze początki-nie chcielibyśmy Was rozczarować! Jeśli zależy Wam na czasie- piszcie! O ile to tylko możliwe- zrobimy co w naszej mocy, żeby przesyłki opuszczały Dolinę najpóźniej kolejnego dnia od zamówienia. Może się zdarzyć, że zdjęcia niektórych opakowań produktów mogą się różnić od rzeczywistych- producenci czasami zmieniają szatę graficzną, etc. jednak opisy są aktualne. Składy kosmetyki kolorowej delikatnie różnią się pomiędzy wybieranymi opcjami kolorystycznymi- jeśli potrzebujecie dokładnego składu konkretnego koloru- wyślemy go mailowo. 

Z kwestii technicznych- byłoby chyba na tyle :)

Jest nam niezmiernie miło, że odwiedziliście naszą Dolinę!

Rozgośćcie się! :)

Pozdrawiamy słonecznie,

Dolina Rumianku

Dzień dobry :)